unnado

3387

Üç senedir sıklıkla alışveriş yaptığım site. En çok müşteri hizmetlerinin hızı, sorun çözme kabiliyetlerini beğeniyorum. Mail gönderdikten iki dakika sonra -abartmıyorum- geri döndükleri çoktur. Genelde iyi ürünler sunar, gerçi penye ürünlerde ve bazı yerli oyuncaklarda kalite sıkıntıları yaşamadık değil. Ancak iade işlemi bu kadar sorunsuz ve hızlı çözülünce, bunu da göz ardı edebiliyor insan. Sadece kampanya sonrası gönderi süresi bazen o kadar uzuyor ki, üç hafta önce sipariş ettiğiniz birşey ancak kapınıza gelebiliyor. Biraz daha hızlı sevk hizmeti daha iyi kılacaktır.

takip ediyorum, sıklıkla alışverişimi yapacağım ürünlerin yorumlarını önce buradan okuyup sonra oradan alıyorum.

Her siteye verdikleri reklamda “en şahane hamile giysileri” diyen, fakat içinde tek 1 (yazıyla bir) hamile giyim mağaası bulunan site. Her şey bebekler, çocuklar için. E o zaman reklamını ona göre yap derler adama. Sevmedim.

Bugün başlayan “Bebeğimi Beklerken” kampanyası anneler ve hamileler için bulunmaz nimet… http://www.unnado.com/kampanyalar/detay/NTMzNA– Ben bakarken kayboldum resmen

çok uyguna pediped ayakkabı alabildiğim site. seviyorum.

Hediye olarak satın aldığım ürünlerin faturasını da ürünlerle birlikte hediye gönderilen kişiye gönderen, bunu da “sistemimiz güncellendiği için böyle bir hata olmuş, siz hediye olduğunu mail yoluyla bize ayrıca bildirmeliydiniz” şeklinde açıklayan, hatasını telafi edemeyecek olan site.

piyasa değeri 250-300 tl arasında olan Bright Starts Ingenuity Otomatik Ev Tipi Anakucağı’nı 150 tl’ye almamı sağlayan güzel site.

Hamileliğimin başında tanıdığım ve 2 yıl 4 ay sonra bile hala alacak bir şeyler bulduğum site. Sadece alışveriş yapmıyorum ben oradan çok değerli iki insan tanıdım orada. Bir sorum ya da sıkıntım olduğunda her zaman yardımcı olmuşlardır.

keşke kargosu olmasa da dünyaları alsam dediğim site.

Sebamed kampanyası ile en az 20 tl kar ettim, aferim dedim..

anne olarak alışveriş yaparken ayrı keyif aldıgım; tedarikçi olarak çalışırken de profesyonellikleri ve naiflikleriyle kendine hayran bırakan, harika çalışanları barındıran enfes site.

prima da kampanyası var 9 ekime kadar

http://www.unnado.com/

bir site hergün takip edilir mi?

evet, o site bu site

bir de advantage kart ile taksit olayı başlarsa süpper olur.

bugün abartı alışveriş yaptığım canım site. ilk alışverişten sonra diğerlerinde kargo ücreti almıyor ve fiyatlar çok çok uygun.

ben çok seviyorum bu siteyi. evet çok pahalı ürünler satıyorlar ama zaman zaman çok kaliteli ve güzel oyuncakları makul fiyatlara da alabiliyorsunuz. sürekli takipte olmak, ve bu tip ürünleri yakalamak gerekiyor sadece.

ayrıca bir bilgi daha, aynı gün vereceğiniz ikinci sipariş için kargo ücreti ödemiyorsunuz.

takipteyim

takip ediyorum

bir alışveriş sitesi daha, oldukça pahalı geldi bana ürünler

web alışverişine beni en çok alıştıran bebek alışveriş sitesi

şu sıralarda trukid güneş ürünlerinde indirim yapan site.

bir dönem 35 liraya bobux ayakkabı aldığım site.