kampanyalar

7855

İnsan zihninin istediği bir çok şeyi becerebileceğine olan inancımızla, bu konuda çok güzel atölyeler yapan @cesuradimlar ‘la hoşunuza gidecek bir atölye çalışmasını daha sizlerden bir takipçimize hediye etmek istiyoruz. 26 Şubat Çarşamba günü sabah 11.00-13.00 saatleri arasında Cesur Adımlar’ın Çiftehavuzlar’daki mekanında gerçekleşecek olan Zayıflama Zihinde Başlar atölyesine ücretsiz katılma hakkı edinebileceğiniz çekilişimize katılmak için; @ana_kilavuz ve @cesuradimlar hesaplarını takip etmeniz ve instagram’daki postun altına konuyla ilgileneceğini düşündüğünüz bir arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli. 

25 şubat salı saat 21.00’da bu güzel atölyenin kazananını hikayeler bölümümüzden açıklayacağız. Bol şans! 

ana kılavuz kampanyaları devam ediyor. sıradaki hediyemiz  işlevsel ve pratik bebek ürünlerinin adresi tuniko’dan geliyor. neko switch bebek beden kanguru ve neko esnek wrap sling hediyelerinden birini kazanmak için; anakilavuz.com sitesine sağ yukarıdaki bölümden yazar olup babywearing başlığına tıklayıp görüşlerinizi yazmanız, instagram’da @ana_kilavuz ve @tunikocom hesaplarını takip etmeniz ve oradaki postun altına ana kılavuz’daki nickinizi yazmanız gerekiyor. 12 şubat çarşamba saat 20.00’de yapacağımız çekiliş için bu postun altına arkadaşlarınızı etiketlemeniz ekstra çekiliş hakkı verecek.

Bol şans!

ana kılavuz kampanyaları devam ediyor. sıradaki hediyemiz özgür ruhlu, sevgi dolu ve cool hisseden tüm kızlar ve oğlanlar için harika tasarımları olan mio’dan geliyor. 3-18 ay kız bebekler için kiremit renkli romper, 2-8 yaş kızlar için royal elbise ya da 2-8 yaş oğlanlar için %100 pamuk tişört hediyelerinden birini kazanmak için; anakilavuz.com sitesine yazar olup oradaki mio başlığına entry yazmanız, instagram’da @ana_kilavuz ve @miodesignofficial hesaplarını takip etmeniz ve oradaki postun altına ana kılavuz’daki nickinizi yazmanız gerekiyor. 6 şubat perşembe saat 20.00’de yapacağımız çekiliş için bu postun altına arkadaşlarınızı etiketlemeniz ekstra çekiliş hakkı verecek.

bol şans!

sıradaki hediyemiz şebnem seçkiner’in yazdığı, okuyanları gülümseten hatta zaman zaman kahkahalar attıran 3 kitap…”manyak anne”, “kocam hala sevgilim mi?” ve “yaz ve sakla” kitaplarından oluşan bu harika üçlü instagram’dan @ana_kılavuz ve @sebnemseckiner hesaplarını takip edip, oradaki postun altına bir arkadaşını etiketleyenler arasında yapacağımız çekilişte bir kişinin olacak. çekiliş 31 ocak cuma saat 21.00’da gerçekleşecek.

( postu storyde paylaşmak ekstra çekiliş hakkı kazandıracak )

bol şans!

ana kılavuz kampanyaları devam ediyor. sıradaki hediyemiz çocukların motor becerilerinin gelişimine yönelik aktiviteler ve duyusal oyunlar hazırlayan her yerde oyun‘dan 18-36 ay arası çocuklar için düzenledikleri ebeveynli oyun atölyelerinden birine ücretsiz katılma hakkı. instagram’dan ana kılavuz ve her yerde oyun hesaplarını takip edip, oradaki postun altına bir arkadaşını etiketleyenler arasında yapacağımız çekilişte 2 kişi istediği gün ve merkezde bu atölyelerden birine ücretsiz katılma hakkı kazanacak. çekiliş 29 ocak çarşamba saat 20.00’da gerçekleşecek. ( postu storyde paylaşmak ekstra çekiliş hakkı kazandıracak )

bol şans.

Sıradaki hediyemiz herkesin çok sevdiği, hem lezzetli hem sağlıklı gıdalar sunan taze mutfak ‘tan enfes bir sepet. Tahin, pekmez, propolis, tereyağ, ruşeymli buğday ekmeği, karışık bitki çayı, glutensiz granola, glutensiz bisküvi’den oluşan bu şahane sepeti kazanmak için; anakilavuz.com sitesine yazar olup oradaki taze mutfak başlığına entry yazmanız, @tazemutfak ve @ana_kilavuz hesaplarını takip etmeniz ve instagram’daki postun altına Ana Kılavuz’daki nickinizi yazmanız gerekiyor. 24 Ocak Cuma saat 20.00’de yapacağımız çekiliş için bu postun altına arkadaşlarınızı etiketlemeniz ekstra çekiliş hakkı verecek.
Bol şans!

Açılış haftamız sebebiyle hazırladığımız bol hediyeli kampanyamızda sırada aybino ‘dan çocukları anlamak konusunda müthiş etkili az lakırtı bol iletişim kutu oyunu var. İnstagram’dan @ana_kilavuz ve @aybino hesaplarını takip edip, oradaki postun altına bir arkadaşını etiketleyenler arasında yapacağımız çekilişte tam 3 kişi #azlakırtıboliletişim kutu oyununu kazanacak. Çekiliş 22 Ocak Çarşamba saat 20.00’da gerçekleşecek. ( postu storyde paylaşmak ekstra çekiliş hakkı kazandıracak)
Bol Şans
#anakilavuz #aybino

meav yayıncılık kitaplarda %35 karne indirimi yapmış..

https://www.meav.com.tr/

ana kilavuz kampanyaları devam ediyor. ikinci kampanyamız perihan çıragöz ile 6 haftalık mindfulness temelli yoga programı… perihan çıragöz ile mindfulness temelli yoga programı başlığına bu hediyeyi neden istediğini yazıp en çok beğeniyi alan yazarımız, 3 şubatta ataşehir’de başlayacak programa ücretsiz katılma hakkı kazanacak.

çekiliş sonucu 17 ocak cuma saat 17.00’da açıklanacak. 

Ana Kılavuz kampanyalarla geri dönüyor. açılış haftası kampanyalarımızın ilki cesur adımlar‘dan geliyor. 

instagram’dan cesur adımlar  ve ana kılavuz hesaplarını takip edip bu postu storynizde paylaşın, yapılan çekiliş sonucunda cesuradımlar’ın sömestr tatilinde yapacağı çocuk atölyelerinden birine ücretsiz katılım hakkı kazanın. 

kampanyaya katılan herkes için atölye ücreti %50 indirimle 50 TL.

e-bebek sitesinde, bu linkte şu anda baby&me markasında ikinci bebek bezine %30 indirim var. 

Ana Kılavuz’dan yazarlarına çifte bayram hediyesi!!! Twitter ve Facebook hesaplarını takip edip, facebook’taki kampanya postunu paylaşan, twitter’da ilgili twiti RT yapan bir okurumuza http://tuniko.com‘un http://renkliada.com‘da düzenlediği, babywearing workshopu davetiyesi hediye ediyoruz.

Anneler ve anne adayları rahat bir ortamda bir araya gelecek, kendi mutfağımızda pişirdiğimiz sağlıklı atıştırmalıkların tadına bakacak

* Halka sling, mei tai sling, duş-havuz slingi, wrap sling, Ergo baby, Boba ve yepyeni urunumuz X wrap sling (bağlanmış wrap sling) bağlama ve bebeği yerleştirme tekniklerini öğrenecek. Bu teknikleri bizzat deneyimleyecek

* Her katılımcıya piyasa değeri 89 TL olan bir X wrap sling (bağlanmış wrap sling) hediye edilecek

Etkinlik 2 ve 3 Kasım Tarihlerinde 13:00 – 15:00 saatleri arasında olacak.

Katılım ücreti 50 TL

Ayrıca, http://gunbitmeden.com tüm Anakılavuz yazarlarına Gün Bitmeden sitesinde yapacakları Chicco ürünlerinde %40’a varan indirimler hediye ediyor!

Ana Kılavuz yazarlarına sürpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor. http://partigezegeni.blogspot.com ana kılavuz yazarlarına

1 adet banner

12 adet cubuk sus

12 adet pecete halkası

12 adet sticker

hediye ediyor.

özel günlerinizde, çocuklarınızın doğumgünlerinde kullanabileceğiniz bu hoş tasarımların partilerinizi süslemesini istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit, parti gezegeni ve ana kılavuz’un facebook ve twitter sayfalarını beğenmek/takip etmek, ve ilgili post’u sayfanızda paylaşmak, twitterda RT etmek.

kampanyamız 22 ekim pazartesi 00:00’a kadar sürecek olup bu şık seti kazanan yazarımızı 23 ekim salı günü sizlerle paylaşacağız.

siz de katılın siz de kazanın…

(her bir madde ayrı çekiliş şansı olarak hanenize yazılacaktır 🙂

tum sartlari tamamladim. – Gunbitmeden.com ve Anakilavuz.com ‘a üye olmak, enerboz@gmail.com mail adresiyle nazan erboz adiyla uye oldum ,

– Facebook ve Twitter’dan bu iki sitenin hesaplarını takibe almak. https://www.facebook.com/nazan.erboz?ref=tn_tnmn, https://twitter.com/enrbz

– Facebookta ilgili postu paylaşmak, Twitterda retwit etmek. https://www.facebook.com/nazan.erboz?ref=tn_tnmn https://twitter.com/enrbz

umarim sanli oluruz. 4.5 yasinda 1kiz 1erekek ikizlerimle guzel bir animiz olmus olur. Ailecek paylasabilecegiz saatler yasariz.

Ana Kılavuz aileler için yepyeni bir hediyeyle daha karşınızda! Önümüzdeki 3 ay içinde istediğiniz bir haftasonu kullanılmak üzere, tüm ailenizle yapılacak fotoğraf çekimi, 48 adet fotoğraftan oluşan CD ve sizin seçtiğiniz bir adet fotoğrafınızın baskısının yer alacağı Led Çerçeve sizin olabilir. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit;

– gunbitmeden.com ve anakilavuz.com ‘a üye olmak,

– Facebook ve Twitter’dan bu iki sitenin hesaplarını takibe almak.

– Facebookta ilgili postu paylaşmak, Twitterda retwit etmek.

(Her bir madde ayrı çekiliş hakkı olarak hanenize yazılacak, 3 adımı da gerçekleştirdiğinizde, 3 ayrı çekiliş hakkı kazanacaksınız). 12 Ekim Cuma geceyarısına kadar sürecek kampanyamızın sonucu 13 Ekim Cumartesi günü sizlerle paylaşılacak.

Ana Kılavuz ailelere kazandırmaya devam ediyor.

13 Ekim Saat 12.00’de gerçekleşecek olan Mickey’nin Müzikaline, random.org sitesinden yaptığımız çekilişle davetiye kazanan isimler şöyle:

Esra Kuru

İsmail Aydın

Nihan Çetinkaya

Gökhan Barık

Barış Yılmaz

Zeynep Ermiş

Ömür Yürü Akagündüz

Nihal Özel

Bahar Özyurt Bul

Perihan Ablak

Cumartesi Ana Kılavuz aileleri olarak biz de orada olacağız, iyi seyirler dileriz.

Mickey Müzik Festivali’ni görmek ister misiniz? Turkcell sponsorluğunda, 13 Ekim Cumartesi saat 12:00de Trump Tower AVM’de Mickey’nin Müzik Festivali’ne gidiyoruz. Uykusuz Anneler, Ana Kılavuz işbirliğiyle, 10 şanslı aileye iki kişilik bilet hediye ediyoruz.

Yapmanız gerekenler çok basit; Twitterda takip edip, facebook sayfamızı beğenip, Facebook’taki ilgili postu paylaşırsanız 10 şanslı aileden biri olabilirsiniz.

05-09 eylül tarihleri arasında “anneleri en çok sinirlendiren şeyler” i konuşuyoruz.

Bu başlık altında paylaşım yapan ilk 10 kişiye http://bezpastabebeksekeri.blogspot.com/ adresindeki bez pastalardan %30 indirim ya da 1 alana aynısından 1 tane hediye. (alan kişinin isteğine göre)

Bu başlık çok eğlenceli..

27-31 Ağustos tarihleri arasında yorum yapan ve bu kampanyayı sosyal medyadan duyuran yazarlarımızdan ikisine http://www.lidyana.com/glamorous-renkli-bileklik ve http://www.lidyana.com/chic-lacivert-bileklik linkinden görebileceğiniz iki bileklik hediye!! ne kadar çok yorum yazarsanız şansınız o kadar artacak.

Biraz da annelere…

Sıcak yaz günlerinin sonuna yaklaşırken yazarlarımız ANNE BEBEK DOSTU TATİL MEKANLARI’nı anlatıyor!

19 Ağustos’a kadar paylaşımda bulunan 10 kişiye EKOORGANIK.COM’dan 100 TL nakit alışverişte kullanılmak üzere %20 indirim çeki hediye ediyoruz.