tampon

1273

Gerçekten pede kıyasla çok daha konforlu, yerleştirmesi hiç zor değil ve bi süre sonra varlığını bile unutuyorsunuz, ama tamponu 3-4 saatte bir değiştirmek gerekir ve gece yine ped kullanılmalı. Ob ve kotex kullandım, ikisinden de memnun kaldım.

standart olarak her ayın dört gününü beraber geçirdiğimiz, pedlerin yapışmasından bulaşmasından hışırtısından nefret eden beni musmutlu eden ancak satın alırken boy boy olmalarına dikkat edilmesi ve uygun boyun alınması gereken, aksi taktirde çok ciddi rahatsızlık veren bir kişisel ürün çeşidi.

iki yıl önce bir kutu aldığım hala cesaret edip kullanamadığım üründür.

geleneksel yöntemlerden bir türlü uzaklaşamadığımdan mesafeli olduğum ama günü kurtarma özelliği fazla olan güzel bir icat

nerden temin ederiz eczanedenmi acaba dediğim ürün.

kesinlikle takmaktan korktuğum, tüm güzel duyumlara ve tavsiyelere rağmen cesaret edemediğim ve ped gibi ilkel bir beze muhtaç olmama neden olan mucizevi şey.

tatilde regl sorunu yaşamadan denize girmemi sağlıyor ya,daha ne diyeyim

tatilimin son günü beklenmedik bir şekiklde regl olunca ilk defa tampon kullandım. açıkcası çok rahat edemedim ama en azından tatildeki son günümün karada geçmesini engelledi..

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Geciktirici hap denilen şey aslında doğum kontrol hapı. Kullandığınızda evet regl olmuyorsunuz ama şişkinlik, ağrı vs. sıkıntıları çekiyorsunuz. Tampon daha iyi bir alternatif bence.. Normalde de kullanıyorum ben ve kesinlikle pedlere göre daha temiz hissediyor insan.. Ama tamponu sık değiştirmek önemli, kutunun içinden çıkan kağıtta yazılanları okumanızı tavsiye ederim. İyi tatiller:)

Kullanmaya bir türlü karar veremediğim ürün. Haftaya tatile gideceğim. Fakat regl gunüm tatil gunüne denk geliyor. Karar veremedim tampon mü kullansam geciktirici hap mı? Hangisi daha az zarar verir onu düşünüyorum..