netflix

3480

(bkz : netflix tavsiyeleri)

çocuklara ayrı yetişkinlere ayrı hesap oluşturabilmek süper bir şey. aynı anda birden çok kişinin farklı şeyler izleyebilmesine de olanak sağlıyor. (aldığınız pakete göre kullanıcı sayısı değişiklik gösterebiliyor)reklamsız film izleyebilmek, kaldığın yerden devam edebilmek, güncel filmleri izleyebilmek, dil seçeneğinin ve alt yazı seçeneklerinin olması çok güzel.

dört dörtlük dedektifler 9 yaşındaki oğlumun netflix’deki favorisi.

sanırım en sevdiğim özelliği kaldığın bölümü, dakikayı bile unutmaması. unuttuğum için izlemediğim o kadar çok dizi var ki. seviyorum. kafa dağıtmalık favorilerimi de yazayım hemen.crown umbrella academyblack listgrace and frankie

kendisine alıştığımıZdan beri tv izlemeyi unutturan platform.

Benim favorilerim.
Orange is the new black.
Jane the virgin.
The good place.
Atiye.
Disenchantment.
Dead to me

en güzel yanı durdurup başka şeyler izleyebiliyorsun. ara verdiğin yeri hatırlamana gerek yok senin için bunu yapıyor site. izlerken koltukta uyuya kalmayın benim gibi bölümler sabaha kadar arka arkaya güzelce akı veriyor. evdeki tüm bireyler kendi listesini yapabiliyor. seviyoruz.

1997 yılında Amerika’da kurulan dizi-film yapım ve dağıtım şirketi.

üye olduğum tarihten itibaren kitap okuma eylemimi fazlasıyla baltalayan, özellikle ilk zamanlarda, başladığım dizileri bitirmezsem birileri cezamı kesecekmişçesine hırsla sabahlara kadar uykusuz kalmama sebep olan sonra sonra ayarı tutturmaya başladığım, bünyesinde efsane işler barındıran ve hala izleme listemde bir sürü yapım olan nefis platform.

ben favorilerimi yazayım gerisini siz getirin. 

-easy

-after life

-gypsy

-you

-aşk ararken

-the end of the f***ing world