lassig

1524

süper bir çanta..tam bana göre..içinde kaybolduğum çantalardan kurtuldum :))

10 numara anne bebek bakım çantasıdır. yukardaki kelebekliden kullanıyorum. tek dikişi bile atmadıgı gibi artık spor çantası olarak da kullanabiliyoırum. “ben anne çantasıyım” diye bas bas bağırmayan ve verilen her kurusa değen çantadır

şuan kullandığım üründe bu. Bu modelin içi daha geniş daha çok eşya alıyor. Çantanın askı boyunu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Bebek arabasına asmak için aparatı da mevcut . Firmanın çantaları çok kullanışlı tavsiye ederim.

Çok kullanışlı ben sırt çantası modelini kullandım. İçindeki termal kılıf çıkabiliyor.

postacı tipi olanı kullanıyorum. memnunum. feminen çanta taşımak istemeyen babalar için unisex renklerde almakta fayda var.

Gayet kullanışlı bir bebek bakım çantasıdır. İçi geniş ve çok fazla cebi var. Ayrıca biberon için bir termal kılıf da çantanın içinden çıkıyor. Bu parçası o kadar çok işime yaradı ki. 1 yıl boyunca ofiste sağdığım sütleri işten eve bu aparatın içinde taşıdım. Üst üste 3 tane avent süt saklama kabı (180 ml’lik) sığıyor. Püf noktası, kapları önce buzdolabı poşetine koymak gerekli. yoksa termal kılıf içinden çıkarmak zor oluyor. Tecrübeyle sabit 🙂 Hala dışarı çıkarken kızımın yoğurdunu, yemeğini bu aparatın içine atıyorum.