İkea mağazalarında kendisi 35, tepsisi de 13 TL ye satilmaktadir. Kurulumu da cok kolaydır. Hafif oldugu icin bebeğiniz icinde otururken bile odadan odaya taşımak mümkündür.

keşke bunu alsaydım dediğim mama sandalyesidir.

dünyada toplatılırken, burada hala kullanılan emniyetsiz mama sandalyesi.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalEklerDetayV3&Date=&ArticleID=1074666&CategoryID=79

galiba burada ki ikea da geri alıyor götürülürse.

Kimine göre güvensiz ve ergonomik olmayan, bana göreyse temizliği kolay, taşıması kolay, yeterince ergonomik ve fiyat-fayda analizinde üst sıralarda yer alan mama sandalyesi….

kendi evimde kullandığım gibi annemde ve kayınvalidemde de var. bizimle beraber tatile de geldi kendisi:)

ekonomik ve kolay temizleniyor. oğlum artık 3,5 yaşında ama masa boyuna uygun olduğu için tepsisini çıkardık, halen kullanıyoruz.

parasını çıkaralı çoookkk oldu:)

tüm otellerde restoranlarda kafelerde bulunması gereken mama sandalyesi. gerçi o kadar pratik ki her yere bizimle gelebiliyor.

budur kendisi…

fazlasına gerek yok her yönüyle yeterli

Çok başarılı.

kendileri toplatma kararı almasa bir emniyet kemerinin varlığından dahi şüphe edeceğimiz mama sandalyesi:))

yaklaşık 50 tl lik bir fiyata sahip olup çocuk 2 yaşına bile gelmeden işe yaramaz hale gelen ufacık tefecik dar mar bir şey.

çocuk neresine sığpacak bakıp bakıp anlamamıştım.

evimizde tekerlekli ve boyu ayarlanabilir olması sebebiyle Chicco Polly kullanırken annemlere IKEA Antilop bıraktık. Her bebek mutlaka bir gün buna oturacaktır

ilk bebeğimde aldığım abartılı,büyük mama sandalyesinden sonra ,ki bunu 2. bebeğimde de kullandım, şifa gibi gelmiştir. çok mu kirlendi, sok duşun altına yıka.. hafif.. bir yere giderken, sök al götür… daha ne olsun? yalnız, tepsisinden tutup kaldırmamak lazım!!!!

300 liraya aldığımız mama sandalyesini hiç kullanmamamıza sebep olan mama sandalyesidir.

bir mama sandalyesinde olması gereken en önemli özellik bu üründe var: kolay temizleniyor.

birçok restoran bu mama sandalyesine geçmiş gördüğüm kadarıyla. ne kadar iyi etmişler, bir bilseler..

ucuz, pratik, hafif, kolay temizlenen mama sandalyesi! kesinlikle bebekli her eve lazım.

(gbkz: chicco polly mama sandalyesi) almıştım kızım 5 aylık olduğunda, sadece iki ay kullandım ve hiç memnun kalmayıp ikea’ya geçtim. tam dik oturamadığı için bu dönemde ikea bizim için pek uygun değildi, ama sonrasında chicco polly’nin yüzüne bile bakmadım.

Kullanışlı,gayet yeterli ancak şu ayaklarına takılma durumu ne zaman bitecek merak ediyorum,bir gün bu yüzden düşersem kendisini balkondan aşağı atmayı düşünüyorum

Bu meretin fanıyım artık, bir kendi evimde bir anaannede var.. Kuzene de hediye ettim.. Ayrıca restoran gibi mekanlarda bana hijyen acisindan en güzeli bu geliyor… Hele kumaş olan alternatiflerinden nefret ediyorum.. Yasasın antilop mama sandalyeleri :)))