puduhepa ve kızkardeşleri

Çocukların severek oynayacağı bez bebektir. Esinlendiği hikaye güzel. hizmet ettiği amaç harika.
Bence alın, aldırın, hediye edin sevdiklerinize.


--- alıntı ---
Türk markası bir oyuncağımız yok. Ve oyunlar hayallerimizin tohumlarını atar. İlham veren, DNAsında tüm kodlarımızı barındıran bir marka: 'Puduhepa ve Kız Kardeşleri'

Toplumun her kesiminden kadınları güçlendiren bir proje:

Küçük kızlar ilham alarak, kendi güçlerinin farkına vararak büyüyorlar
Gelir, TOÇEV aracılığıyla, kızların eğitimine destek olmak üzere aktarılıyor
El yapımı bez bebekleri hazırlayan kadınlar para kazanıyor, hem de evlerinden çalışarak.
Anadolu toprakları çok güçlü, başarılı kadınlar doğurdu. Anadolu’nun kadın kahramanlarının isimlerini ve hikayelerini dolaşımda tutmak da en büyük hedeflerimiz arasında.

İlk olarak, 3000 sene önce bu topraklarda yaşamış Puduhepa - Barış Kraliçesi ile karşınızdayız. Ve sonra bilimi, sanatı, doğayı, müziği, edebiyatı, uzayı fetheden bebeklerimiz Puduhepa'ya katılacaklar.

Bu dünyayı iyilik değiştirecek. Bu dünyayı, hep birlikte daha güzel bir yer haline getireceğiz. Kızlarımızı eğiterek...Teker teker..

--- alıntı ---

internet sitesi: http://puduhepavekizkardesleri.com

mothercare külot ve atlet

Anlamsız pahalı olduğunu düşündüğüm bebek/çocuk iç giyim ürünleri..

dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu

Son zamanlarda maalesef sürekli duyduğumuz bir kavram. Detayli bilgi için şu linkten bakılabilir: http://dehbfarkindayim.com/dehbli-hayat/dehbyi-anlamak/

ameda lactaline elektrikli ve pilli süt pompası

Süt sağmak zorunda kaldığınızda ekonomik olsun diye daha küçük ve daha ucuzlarını tercih ettiğinizde astarı yüzünden pahalıya geliyor çünkü diğerleri yetmediğinden bir üst model bir üst model derken buna gelene kadar bir hayli parayı da boşa saçmış oluyorsunuz.

nuk emzik ve biberon deterjanı

temel olarak doğal ham maddelere dayanan, kimyasal madde içermeyen, bileşenleri doğada çözünen, parfüm ve boya içermeyen ve bebek dostu olduğu iddia edilen, 380 ml lik ambalajlarının 11,90 tl ye satıldığı emzik, biberon, süt pompası parçaları gibi steril olması gereken bebe eşyalarının temzliğinde kullanılan deterjan.
ben yeni kullanmaya başladım, şimdilik memnunum. etiketinde içeriği yazıyor, henüz araştırmadım gerçekten ürünleri tanımladıkları gibi mi değil mi diye ama markası nuk olduğu için de çok ciddi çekincelerim de yok açıkçası...

arçelik bebeğim bebek ve çocuk tartısı

1 yaşına kadar her bebek ayda bir tartılır. Bu da bir bebek için yeterli kilo kontrolüdür.

bebek bakımı ve sağlığı

Sevda Salihoğlu Dursun adlı yazarın kitabı. Kitap, gebeliğin planlanmasından doğuma kadar olan özet bir girişten sonra, yeni doğan çocuğun ilk aydan itibaren 6 yaşına kadar aşama aşama gelişim özelliklerini ve eğitimini ve ayrıca çocuk eğitimi ile ilgili temel konuların açıklamalarını ve pratik çözümlerini anlatıyor. Akıcı bir dili var, okurken zorlanmıyorsunuz. Anne adaylarına tavsiye ederim.

tuvalet eğitimi ve özbakım kartları

tuvalet egitimi için lazımlık seçimi birlikte yapılmalıymış ve nerede duracagına bebegin karar vermesi daha çabuk bezden kurtulmasını saglar imiş..

ikea latt masa ve 2 sandalye

çocuklar kendi boyutlarına uygun koltuk, sandalye, masa gibi eşyalarla vakit geçirmeyi gerçekten çok seviyorlar. ve de herşeyin kendilerinden büyük ve uzun olduğu bir ortamda kendi boylarına uygun eşyalar kesinlikle özgüvenlerini olumlu etkiliyor. bu sebeple ikea'dan çok da astronomik olmayan bir fiyat ile alınması gerektiğini düşünüyorum, biz aldık :)

ya-pa evde oyun ve etkinlikler

2-3 yaş dönemi için (18-30 ay) 72 adet faaliyet içeren, psikomotor gelişim alanına hizmet eden bir ürün. ben az önce sipariş verdim, evde kızımla tecrübe ettiğimde burada da paylaşacağım elbette.


1 2 4