ikea antilop mama sandalyesi

Kolay temizlenebilen, yer kaplamayan, içine koyulan minderi sayesinde yumuşak bir zemine sahip olabilen, fiyat olarak da diğerlerine göre daha uygun olan mama sandalyesi. 

mama sandalyesi

Önce chicco dan aldığımız sonra çok yer kaplıyor dediğimiz, arkadaştan gelen ikea markalı olanını daha rahat kullandığımız ürün. Kısa süre içerisinde onu da bıraktık. Ama yer kaplamaması açısından ikea yı tavsiye ederiz.

chicco polly magıc mama sandalyesi

Hem sıfır hem ikinci el uygun fiyatlı mama çeşidi alternatifleri için tutumluanne.com'a bakabilirsiniz :)
(http://https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/35/mama-sandalyesi)

sallanan beşik / mama sandalyesi

Bu konuda şu anda bildiğim kadarıyla iki seçenek var: Kraft Dondy ve Stork Dondolino. Ben şanslıyım ki, arkadaşımın Stork Dondolinosu çocuğunun büyümesi nedeniyle bana kaldı:) Sanırım şu anda Stork Dondolino satışta değil, ancak aynı özelliklere sahip Kraft Dondy var. Henüz bebeğimin dünyaya gelmesine 2 ay var ve kullanmadım, ama kullananlardan hepsi çok memnun olduklarını söylüyor. Şöyle ki, belli bir kg'ya kadar (sanırım 15kg) beşik olarak kullanabiliyorsunuz sonrasında da mama sandalyesi olabiliyor. Yani kompakt bir ürün. Ayrıca mama sandalyesi almaya da gerek kalmıyor. Hem de hız/zaman ayarları var, tabii kumandası da. 10/20/30 dk. süreyle sallayabiliyor, hızını da ayarlayabiliyorsunuz. Yani olur olmaz zamanlarda uyandığında kumandayı elinize alıp biraz sallayarak kucağa alma işinden en azından belli bir süre kurtulabiliyormuşsunuz, kullanan arkadaşlardan öğrendiklerim bunlar:) Bir de unutmadan aynı zamanda müzikli..Ben Dondolino'nun kılıfını değiştirmek istedim, ama çok araştırmama rağmen bulamadım, Kraft'ı aradım Dondy'nin kılıfı uyumluymuş, Kraft'tan yedek kılıf alacağım.

stokke trip trap mama sandalyesi

çok kullanışlı ve uzun süre kullanılabilecek bir mama sandalyesi gibi görünüyor.

le bebe mama sandalyesi

burada buldum..değişik bir sandalye.
http://www.bebekdepo.com/le-bebe-mama-sandalyesi-cre-96579-urun1155.html

portatif mama sandalyesi

(bkz : ikea antilop mama sandalyesi )

chicco 360 derece dönebilen masa sandalyesi

Gözümün kaldığı ama evimizdeki masaların cam olması sebebiyle alamadığım mama sandalyesi. Çok kullanışlı bir model. Uygun masalar için tavsiye edilir.

summer ınfant lüks yükseltici mama sandalyesi

yetişkin sırtlı sandalyelere monte edilebilen mama sandalyesi.

yuppy müzikli pratik mama sandalyesi

müzikli olmasıyla diğer mama sandalyelerinden ayrılan, katlandığında da az yer kaplayan ürün. 

1 2 3