oyun halısı

3 aylıktan emeklemeye başlayana kadar çocuğun yarım saat oyalanmasını sağlayabilecek ürünlerden biridir. Yorgun ve uykusuz anneler için yarım saat az bir süre değildir. Farklı markalardan farklı fiyatlarda temin edilebilir. Tiny Love markası en eskilerden olanıdır.

oyun çadırı

linki verememişim. Pardon. www.oyuncakariyorum.com/urun/pop-it-up-bebek-evi-oyun-cadiri.aspx )

edukids bebeğimin ilk oyun kartları

İkizlerim 8 aylık iken almıştım. Su an 13 aylıklar. Hala rengarenk oyuncak sepetimizin icinden bu kartları görünce gözleri başka bir şey aramaz.. Biz memnun kaldık yani...

oyun hamuru

Alınırken en çok dikkat edilmesi gereken ürünlerden biri. Yeni dönemde çıkan yapışmayan ve kurmayan oyun hamurlarına da dikkat edilmesi gerekiyor. Bildik markalrda bile sorunlar çıkıyor. Avrupa'da yasakalnan bir çok firmanın Türkiye'de satışı serbest. Türkiye'de 3 bin çocuğa kanser tehsisi kondu. Oyun hamuru deyip geçmemek lazım. Kendi hamurunu yapma fikri çok güzel.

oyun parkı

pratik, güvenli ...bir okadar özgürlükleri sınırlayan sanırım daha bu yaşlarda başlıyor ..:(((((( daracık bir alan hareket alanı sıg o dönemde bütün dünya oraymış gibi birşey aslında biraz sıkıcı..

ya-pa evde oyun ve etkinlikler

2-3 yaş dönemi için (18-30 ay) 72 adet faaliyet içeren, psikomotor gelişim alanına hizmet eden bir ürün. ben az önce sipariş verdim, evde kızımla tecrübe ettiğimde burada da paylaşacağım elbette.


edukids eğitici oyun kartları

canım arkadaşımın ürettiği fikir,butun kartlarından var bendede oglum ıcın bayagı faydalı oldu.nurancım emegıne,fıkrıne saglık,iyiki bu fikiri bızımle paylasmıssın :)

bestway oyun çadırı

yuvalarda çocuklar keyifle oynuyor, ev için biraz büyük. çok büyük bir eviniz olması lazım ya da :))

oyun grubu

tek başına apartmanda büyüyen çocuğun sosyalleşmesi için şarttır.

mega bloks bloktown çiftlik oyun seti

(bkz : )http://www.megabloks.com/
1 2 4