mothercare tulum

Ucuz değil, anneanneye bol bol hediye aldırtılan üçlü body ve tulum setleri Arkadaşım tavsiye etmişti, kendisine duacıyım. Her bebek bekleyene tavsiye ederim. Yıka yıka giydir. İki çocuk üzerine 3 kuzen büyüttü. Hem jilet gibi, hem şık, hem kullanışlı.

mothercare külot ve atlet

Anlamsız pahalı olduğunu düşündüğüm bebek/çocuk iç giyim ürünleri..

mothercare

Çekiyor diye yıkama talimatına uygun yıkamamıştır ya da makinesi bozuktur. Tamir gerekir. 3 çocuğumu da büyüttüğüm markadır. (F&F Baby var bu ikisi bir numara) Yıka yıka giydir terimi tam da F&f ve mothercare içindir. Eskiden mothercare mağazasından alır göz göre göre kazıklanırdım 3 tulumu 5 body onlarca para öderdim artık yarı fiyatına buradan alıyorum. http://www.444emarket.com/ Bazen beden bulmakta zorlansam da buldum yarı fiyatına kaçırmıyorum.

mothercare omuz bezi

organik pamuklusundan almıştım ben. hanfendinin yegane gaz çıkarma yeri omzum olduğu için çok kullanışlı.

mothercare bebek bakım çantası

düz siyah sırt çantasıyla oğlumu epey idare ettim. Belki lazım olur diyerek kenarda duruyordu. Sıra ikinci bebeğimde.

mothercare beşik

iki türü var: bunun biri hamak gibi yaylanarak sallanırken, diğeri sağa sola gitmek koşuluyla sallanıyor. Sallanan bebeklerin kulaklarındaki denge sıvısı daha kolay oturduğundan daha çabuk ayaklandıklarını duymuştum. Şimdilik odamda bu sağa sola sallananı var. Doğal ahşap rengini aldık, sorunsuz kullanıyoruz.

mothercare puset

Uygun fiyatlı puset çeşitleri için tutumluanne.com'a bakmayı unutmayın :)
(http://https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/7/bebek-tasima-araclari)

mothercare çıtçıtlı body

Uygun fiyatlı ve yeni gibi ikinci el mothercare ürünüleri için tutumluanne.com'a bakmayı unutmayın :)
(http://https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/1/giyim)

mothercare kullan at külot

Doğum sonrası çok işime yaradı. Mutlaka doğum çantanızda bulundurun. Eve çıkınca da 2-3 gün kullandım hatta. Çok başarılı bir ürün.

mothercare bebek puseti

pusetimiz çalınınca almıştık. pek memnun değiliz. evet çok ağır değil ama çok kullanışlı da değil. üst kısmının çok çabuk ayrılıyor oluşu en büyük sıkıntısı.
1 2