ikea antilop mama sandalyesi

Kolay temizlenebilen, yer kaplamayan, içine koyulan minderi sayesinde yumuşak bir zemine sahip olabilen, fiyat olarak da diğerlerine göre daha uygun olan mama sandalyesi. 

mama sandalyesi

Önce chicco dan aldığımız sonra çok yer kaplıyor dediğimiz, arkadaştan gelen ikea markalı olanını daha rahat kullandığımız ürün. Kısa süre içerisinde onu da bıraktık. Ama yer kaplamaması açısından ikea yı tavsiye ederiz.

kavanoz mama

ek gıdaya geçerken ne kadar övülürse övülsün hiç kullanmadığım mamalar. Oğlum 4 yaşına geldi, artık dışarıda restoranlarda birlikte yiyoruz. (ama asla kızartma ya da fast food değil) bir de anaokulunda yemek yiyor.

Ne çabuk büyüyorlar! Onun yemeklerini taşıdığım avent kaplar hala yerinde duruyor. Nasılsa ikinciye hamileyim.

earth mama angel baby

artık ulaşmak için amerika'lara gitmeye gerek olmayan marka.
şuradan türkiye distribütörüne ulaşıp satış noktalarını öğrenebiliyorsunuz:
http://www.orcansaglik.com.tr/sellers.asp

not: yine de gitmek istediğiniz eczaneye önceden telefon etmekte yarar var, mesela ben bugün bağdat caddesindeki bi eczaneye girdim "artık satmıyoruz" dediler. ama telefon ettiğim bir başkası var dedi, oraya gidicem şimdi.

chicco polly magıc mama sandalyesi

Hem sıfır hem ikinci el uygun fiyatlı mama çeşidi alternatifleri için tutumluanne.com'a bakabilirsiniz :)
(http://https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/35/mama-sandalyesi)

sallanan beşik / mama sandalyesi

Bu konuda şu anda bildiğim kadarıyla iki seçenek var: Kraft Dondy ve Stork Dondolino. Ben şanslıyım ki, arkadaşımın Stork Dondolinosu çocuğunun büyümesi nedeniyle bana kaldı:) Sanırım şu anda Stork Dondolino satışta değil, ancak aynı özelliklere sahip Kraft Dondy var. Henüz bebeğimin dünyaya gelmesine 2 ay var ve kullanmadım, ama kullananlardan hepsi çok memnun olduklarını söylüyor. Şöyle ki, belli bir kg'ya kadar (sanırım 15kg) beşik olarak kullanabiliyorsunuz sonrasında da mama sandalyesi olabiliyor. Yani kompakt bir ürün. Ayrıca mama sandalyesi almaya da gerek kalmıyor. Hem de hız/zaman ayarları var, tabii kumandası da. 10/20/30 dk. süreyle sallayabiliyor, hızını da ayarlayabiliyorsunuz. Yani olur olmaz zamanlarda uyandığında kumandayı elinize alıp biraz sallayarak kucağa alma işinden en azından belli bir süre kurtulabiliyormuşsunuz, kullanan arkadaşlardan öğrendiklerim bunlar:) Bir de unutmadan aynı zamanda müzikli..Ben Dondolino'nun kılıfını değiştirmek istedim, ama çok araştırmama rağmen bulamadım, Kraft'ı aradım Dondy'nin kılıfı uyumluymuş, Kraft'tan yedek kılıf alacağım.

earth mama angel göğüs kremi

Doğuma 3 hafta kaldı başladım, bakalım neler olacak. O kadar güzel kokuyor ki insanın yiyesi geliyor. Bu arada epey kurumuştu göğüs uçlarım, 3-4 gündür sürüyorum yumuşacık yaptı. Doğal içeriği dolayısıyla silmeden bebeği emzirebiliyorsunuz.

ikea mama önlüğü

6 tanesi birarada satılanlar,katı gıdaya geçtiyseniz ve çocuğunuz dökmeden adam gibi su içebiliyorsa çok kullanışlıdır,zira leke tutmaz,yıkanınca çabukm kurur.

bowlin bowl dökülmeyen mama tabağı

yemek için pek kullanışlı değil bence. zaten biz yemeği yemek masasında yiyoruz, dolaşarak yemek yedirmekten özellikle kaçınıyorum. ama çerez ve meyve için çok mantıklı, kızım kendi tabağını kendisi taşımak istediği için içindekileri dökmeden taşıyabiliyor. kendi taşıdığı ve kendi yediği şeyden de çok daha fazla haz duyuyor.

stokke trip trap mama sandalyesi

çok kullanışlı ve uzun süre kullanılabilecek bir mama sandalyesi gibi görünüyor.

1 2 6