baba kucağı

bebeğin akşamları ve pazarları benden fazla içinde olduğu şey. kıskanıyorum sanırım.

sevi bebe ana kucağı sinekliği

sinekler yüzünden değil de, sokakta pusette gezinirken tanımadığım insanların "oyyy ne tatlııı" diye çocuğumu mıncırmasını istemediğim için aldım.
kışın yağmur koruması, yazın sinek koruması. ikisi de benim için insan koruması.

recaro young profi plus ana kucağı

aynı zamanda çooook küçük anakucağı verdiğim paraya kesinlikle acıyorum, 4 aydan sonra sıkıstı içinde 5. ay itibarıyle artık kullanamaz olduk ...

tiny love 3 ü birarada uykucu ana kucağı

ben hiç mi hiç memnun kalmadım bu üründen sebeplerine gelince
1. gerçekten çok küçük oğlum sadece 1 ay içinde rahat yatabildi, kollarını açtıgında hep yanlara çarptı, 3 aydan sonra da ne eni ne boyu yeter oldu ( oğlum 4,5 kg dogdu biraz iri ama yine de kucuk )
2. kumaşı acaip terleten bir kumaş, çocugu koyduktan 5 dakka sonra sırılsıklam oluyordu ensesi.bu sebeple hep baska örtüler koymak zorunda kaldım. yani bu iki sebepten yatak oalrak kullanımı ne yazıkki son derece başarısız.
3.ana kucagı gibi kullanılacak kıvama geldiginde yani bebek 3-4 aylık olduğunda artık eli kolu hareket ettigi için kenarlarına pat pat vuruyordu elleri parmakları ve kenarlarında koruyucu bir ped vs. hicbirşey yok siz vurun sizin eliniz acır.
4. yine ana kucagı olarak kullanıldıgında eğimi bir tuhaf ayarlandığı için bebek aşağı kayıyor ve ayakları ayak ucuna tıkılıp bacakları bükülüyor.
5. mama yedirmek icin kullanılabilir gösterilen son modu ise kesinlikle yetersiz bir oturma pozisyonu veriyor arkasına bir kırlent koymadan bebek yatar pozisyona yakın kalıyor
6. emniyet kemeri çok aşağıda onu takmaya kalkınca bebegin ayakları mümkün diil sığmıyor.

ana kucağı yağmurluğu

bebeginiz icin gereklı bir aksersuar soguktan ve tozdan korur


maxi cosi cabriofix ana kucağı

http://www.ayhancocuk.com/oto-koltugu-0-13-kg-0-1-yas/755-maxi-cosi-citi-sps-tasima-oto-koltugu-0-13-kg0-1-yas-new-2012.html

bright starts butterfly blossoms ev tipi ana kucağı

Casaul Activity Rocker Ev Tipi Anakucağı Titreşimli Müzikli

ana kucağı kılıfı

britax-römer duo plus araba koltuğuna uygun kılıfı kullanıyorum kızım için ve çok memnunum.

ana kucağı

özellikle yaz aylarında araba tipi ana kucağı için pamuklu bir ana kucağı kılıfı kullanmak bebeklerin çok daha rahat etmesini ve terlememesini sağlıyor.

comfy carry ana kucağı

hem arabada seyahatte,hem evde de kullanılabilmesi çok güzel.
1 2 3