güneş kremi

Sürmek için sadece deniz-plaj ortamlarını beklememek gerekir. özellikle küçük yaşlarda ve açık renklerde yazın her dışarı çıkıldığında açıkta kalan yerlere sürmek lazım.

bübchen pişik kremi

Pişik önleyici olduğu için mevcutta var olan pişik sorununuzu çözmez ve hatta bence oluşmasını da önlediği söylenemez. 10 aylık oğlum için ilk aylarında kullanmış ve memnun kalmamıştım. Daha başarılı ve uygun fiyatlı muadili için (bkz : hametan)

babe güneş kremi

http://anakilavuz.com/index.php

popolin pişik kremi

birkaç yerde okuduğum tavsiyeler sonrasında doğacak bebeğim için aldığım pişik kremi.

bi baktım %97-98 zaten bitkisel yahu bu? şaane bence. fiyatı da 5 lira mı ne. hani fiyakalı deterjanlarda aradığın saflığı arap sabununda bulursun ya, aynen o hesap. süper.

palmer’s kakao yağlı e vitaminli vücut kremi

Bir arkadaşım vermişti bu kremi ben hamileyken. Son aylarda kullanmaya başladım. Artık kremden mi genetikten mi bilmiyorum hiç çatlağım olmadı.

dalin pişik kremi

(bkz : dalin)

bir çok ürününü güvenle kullandığım markanın sanırım kullanmadığım tek ürünü bu. pişik kreminde sudocream kullandık biz nilbebek için.

pişik kremi

sudocrem tek geçerim yoğun kıvamıyla uzun süre kullanılabilir...

burt’s bees pişik kremi

Orijinal ismi Burt's Bees Diaper Rash Ointment olan muhteşem bitkisel kremdir. Bebeklikte Sebamed'in pişik kremini kullanmıştık, ama o kadar etkili değildi. Burt's Bees'i tesadüfen keşfettim; tüm tahriş ve kızarıklıklarda çok hızlı tedavi edici etkisi var, akşam yatarken sürüyorsunuz, sabah kalkınca bir bakıyorsunuz ki %80-90 iyileşmiş. Yazın sıcak, terleme vs nedeniyle olan kızarıklıklarda da çok işe yarıyor. Kapağı açınca mis gibi biberiye kokusu geliyor. Türkiye'de bazı eczanelerde ve belki Boyner'de bulunabilir. Ben Amerika'dan yaptığım alışverişlerle birlikte alıp stok yapıyorum hala. Kesinlikle tavsiye edilir

earth mama angel göğüs kremi

Doğuma 3 hafta kaldı başladım, bakalım neler olacak. O kadar güzel kokuyor ki insanın yiyesi geliyor. Bu arada epey kurumuştu göğüs uçlarım, 3-4 gündür sürüyorum yumuşacık yaptı. Doğal içeriği dolayısıyla silmeden bebeği emzirebiliyorsunuz.

99 güneş kremi

bu sene daha fazla kullandım 2 çocuğa da kendime de. bir yerde okumuştum eğer ki güneş kremi vücutta beyaz kalıyorsa doğaldır denmişti. bu bembeyaz kalıyor. çok güzel bir ürün çok memnun kaldık..
1 2 3