ikea antilop mama sandalyesi

Kolay temizlenebilen, yer kaplamayan, içine koyulan minderi sayesinde yumuşak bir zemine sahip olabilen, fiyat olarak da diğerlerine göre daha uygun olan mama sandalyesi. 

ikea çocuk basamağı

ikea'nın kendi siesinde adı FÖRSIKTIG diye geçsede hepimiz onu çocuk basamağı olarak tanırız. Her çocuklu evin olmazsa olmazıdır. Sağlam ve ucuzdur. Kızımız 8 yaşına geldiğinde kuzenin çocuğuna verdik.

ahanda linki: http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk/0-2-yas/bakim-ve-beslenme/60248418/forsiktig-cocuk-basamagi.aspx?gclid=Cj0KCQiApbzhBRDKARIsAIvZue_-j0zI0-icw8OlXw6CHNsZcxN0QFqJoj8B6chiuFjN6yF1vEqe_z8aAvfYEALw_wcB

ikea

Evimizin herşeyi :)

Elimde olsa gün aşırı ziyaret edeceğim mobilya mağazasıdır.

ikea mama önlüğü

6 tanesi birarada satılanlar,katı gıdaya geçtiyseniz ve çocuğunuz dökmeden adam gibi su içebiliyorsa çok kullanışlıdır,zira leke tutmaz,yıkanınca çabukm kurur.

ikea latt masa ve 2 sandalye

çocuklar kendi boyutlarına uygun koltuk, sandalye, masa gibi eşyalarla vakit geçirmeyi gerçekten çok seviyorlar. ve de herşeyin kendilerinden büyük ve uzun olduğu bir ortamda kendi boylarına uygun eşyalar kesinlikle özgüvenlerini olumlu etkiliyor. bu sebeple ikea'dan çok da astronomik olmayan bir fiyat ile alınması gerektiğini düşünüyorum, biz aldık :)

ikea yükseltici basamak

lavabo önüne koyduk. kızım elini-yüzünü bu yükseltici sayesinde yıkıyor. gayet başarılı fiyatı da gayet iyi.

ikea forsiktig tabure

cok basit ama inanılmaz işlevsel bir urun. çiş yaparken, el yıkarken, diş fırçalarken cok gerekiyor. muadili de yok bizim yerli malı layloncularda.

ikea oyuncak çekiç bloğu

küçük kas gelişimi için çok faydalı..

ikea oyuncak

(bkz : ikea oyuncak bebek yatağı)
(bkz : ikea oyuncak çekiç bloğu)

ikea oyuncak bebek yatağı

kızım çok fazla bebekle oynamaz, ben de çok motive etmiyorum kendisini, ama bir tane bebeğini yatırma, biberonla besleme gibi bazı rutinleri ara sıra beraber yapıyoruz. işte bunun için ahşap oyuncak bebek yatağı aldım ikea'dan, basit ama güzel bir yatak, kızımın yatağının hemen yanında duruyor, fatoş bebek de sürekli içinde uyuyor:)

1 2