l.c. waikiki hamile

İlk hamileliğimde bakındığım yüksek fiyatlı hamile mağazalarından (parmakla sayılacak kadar az) sonra ilaç gibi gelmişti. Fiyatları makul, her bedeni mevcut, hem sade hem de espirili tişörtleri var, çeşit çeşit elbiseler de mevcut.

hamile sütyeni

İlk çocuğumda emzirme döneminde çok sıcak olduğu için sütyen giymemiştim çok sıkıntılıydı o süreç. İkinci çocukta bir arkadaşım "mutlaka emzirirken sütyen giy" demişti ve giydim. Çerçekten çok daha rahat ettim. Hamileyken değil de emzirirken giyilmesi elzem sütyen, bence...

trendy mommy toparlayıcı hamile korsesi

Bayıldım bittim dediğim ürünlerden tüm doğumlarımda bir haftadan sonra kurtarıcım forma girmemede ve kendimi iyi hissetmemde yardımcım oldu.

gebe hamile giyim

klasik veya hanım hanımcık bir giyim zevkine sahip değilseniz, hiçbir şey bulamayacağınız mağaza.
en fazla eşofman altı ve askılı atlet alabiliyorsunuz, onlar da daha ilk yıkamada feci renk bırakıp makinadaki her şeyi rezil bişeklilde boyuyor. onca parayı gömdüğünüze yanıyorsunuz...

hamile eğitmeni

Her anne adayının sürekli destek almasa bile mutlaka birkaç kez danışacağı şeyler için ihtiyaç duyabileceği eğitmen.

hamile unutkanligi

en sevdiğim mazeretim :)

mycey hamile uyku destek yastığı

bence hamileyken rahat uyumanın en güzel destekçilerinden biri. Diğeri için:

(bkz : muzlu süt)

hamile yastığı

feci ihtiyaç duyduğum şey. şu sıralar.
zaten kronik bel ve sırt ağrısı çeken biriydim, şimdi bir de özgürce ağrı kesici alamama söz konusu olunca, geceleri bacak arasına ve kucağa birer büyük pamuk yastık almadan uyuyamaz oldum.

uykuda sağdan sola döndükçe onu da taşıyorum hop diye öbür yanıma. gariban kocam ikimize birden sarılıyor sarılınca. yani bana ve yastığa. alıştı sanırım, çok tuhaf.

agi hamile elbisesi

hamileykn elbise giymekten hiç hoşlanmamıştım.. ama bu gerçekten hoş :))

vib hamile çorabı

böyle bişey de mi varmış.
1 2