güneş kremi

Sürmek için sadece deniz-plaj ortamlarını beklememek gerekir. özellikle küçük yaşlarda ve açık renklerde yazın her dışarı çıkıldığında açıkta kalan yerlere sürmek lazım.

babe güneş kremi

http://anakilavuz.com/index.php

güneş

Bir çocuğumuz daha olursa Güneş koyarız dediğimiz isim. Yazı yaz yapan şey. Kışı sevmeyengillerden biri olarak varlığı yeter demek istiyorum. Ayrıca vücut için gerekli olan D vitaminin %95’ini güneşte bulunan ultraviyole ışınlar sağlamaktadır. Bunun için cildin doğrudan güneş ışığı görmesi gerekmektedir.

99 güneş kremi

bu sene daha fazla kullandım 2 çocuğa da kendime de. bir yerde okumuştum eğer ki güneş kremi vücutta beyaz kalıyorsa doğaldır denmişti. bu bembeyaz kalıyor. çok güzel bir ürün çok memnun kaldık..

trukid güneş kremi

geçen sene kızımız için kullandık. portakal kokusu şahane. koruduğunu düşünüyoruz. bu sene neredeyse hiç güneşe çıkarmadığımız için kullanmadık.

trukid trubaby güneş losyonu

en sevdiğim, en güvendiğim, parabensiz içeriği ile güvenle kızıma kullandığım güneş kremi trukid bebekler için özel yeni bir güneş losyonu çıkartmış. ve hatta unnado'da da kampanyaya sokmuş. ürün ile ilgili verilen bilgi şu şekilde;

--- alıntı ---
İçinde kesinlikle Bispenol-(BPA), Paraben, Gluten, Sls, 1-4 Dioxane, Phthalate, Silikon, Parfüm, gibi kimyasallar ve Vitamin A bulunmuyor. 6 ay ve sonrası Bebeklerde (6 aydan öncesi için doktorundan onay almak kaydı ile kullanıbilir.)
--- alıntı ---

nivea çocuk güneş kremi

30-40 faktör iyidir.. güvenilir markadır..

parabensiz güneş kremleri

CALIFORNIA BABY' de parabensiz güneş kremlerinden.

chicco güneş gözlüğü

çok mu lazım? şirinlik olsun diye belki takıp foto çekilebilir:):)

güneş korumalı deniz kıyafetleri

hic bilmiyordum boyle urunlerin oldugunu incelemek gerek
1 2