göğüs pedi

Loğusalık ve devamındaki 6-7 ay vazgeçilmezim oldu. Taşan sütleri zapt edecek başka bir alternatif yok maalesef. Göğüs kalkanı derseniz ped kadar rahat değil. Gece yatarken takılmıyor mesela, ben bir gece denedim içine biriken sütler üstüme döküldü sırılsıklam oldum. Hava alması için gün içinde kalkan kullanılsa da dışarı çıkarken, gece yatarken v.s. ped şart. Hele işe başladığımda ped olmasa ne yapardım bilmiyorum.

philips avent göğüs kalkanı

göğüs pedi yerine kullanıyorum. sütü de boşa harcamamış oluyoruz böylelikle.

lansinoh göğüs pedi

rahatlıkla kullandığım ve tavsiye ettiğim ürün. Mothercare ve Joker mağazalarında bulunabiliyor.

kraft jelli göğüs pedi

jelli oluşunun ne işe yaradığını bir türlü çözemediğim göğüs pedi.

baby me göğüs pedi

%100 doğal dolgu maddesinden üretilmiş. sahip olduğu kaydırmaz bantlarıyla kullanımı rahat, fiyatı piyasadaki muadillerine oranla çok uygun göğüs pedi.

earth mama angel göğüs kremi

Doğuma 3 hafta kaldı başladım, bakalım neler olacak. O kadar güzel kokuyor ki insanın yiyesi geliyor. Bu arada epey kurumuştu göğüs uçlarım, 3-4 gündür sürüyorum yumuşacık yaptı. Doğal içeriği dolayısıyla silmeden bebeği emzirebiliyorsunuz.

göğüs ucu yaraları

Ben doğumdan yaklaşık 2-3 ay kadar önce kuruluk nedeniyle lansinoh sürmeye başlamıştım. Emzirirken de ilk 1 ay kadar her emzirmeden önce karbonatlı su, emzirdikten sonrada termal su ile sildim. Bebeğimin meme ucunu emmesine hiç izin vermedin, her zaman areolayı tıkıştırdım ağzına:) Banyo yaparken hiç duş jeli, sabun kullanmadım ve benim hiç yaram, çatlağım olmadı, hiç acılı emzirmem olmadı. İnşallah dişleri çıktığında kaderim değişmez.

göğüs kalkanı

Kurtaricim o ne aciydi ya... emmeyi emzirmeyi bilmemeden her biri icinde cok gerekli

chicco göğüs kalkanı

13. ayda yeniden yara olmuş göğüs uçlarımın kurtarıcısı. şu dönem itibariyle fiyatı 27 tl civarında..

bebedor manuel göğüs pompası

eşim acil istediğim için bulduğu ilk pompayı almıştı. o da ne yazık ki bu çok acı veren bir pompa olmuştu. doğum yaptığım ilk günlerde psikolojimi alt üst eden bu aletle, süt çıkarmayı başardığımda sevincimden ağlamıştım sanıyorum. var olan sütü bile çıkaramıyor ve asla süt artırma, süt getirme gibi yöntemler için kullanılmasını tavsiye etmem.
1 2 3