emzik

chicco physio soft kauçuk emziğe verdiğimiz parayla yatılı süt anne tutabilirdik sanırım..

emzik askısı

emzik bırakmamaya niyetli kızımın hiç tanışmadığı şey. ben korkuyorum, emzik zincirinden. düşürdüyse düşürsün. yüz milyon tane emzik var, onları kullanır.

emzik yiyen çocuklar

emziği bırakma zamanı gelmiş çocuklardır :)

nuk emzik ve biberon deterjanı

temel olarak doğal ham maddelere dayanan, kimyasal madde içermeyen, bileşenleri doğada çözünen, parfüm ve boya içermeyen ve bebek dostu olduğu iddia edilen, 380 ml lik ambalajlarının 11,90 tl ye satıldığı emzik, biberon, süt pompası parçaları gibi steril olması gereken bebe eşyalarının temzliğinde kullanılan deterjan.
ben yeni kullanmaya başladım, şimdilik memnunum. etiketinde içeriği yazıyor, henüz araştırmadım gerçekten ürünleri tanımladıkları gibi mi değil mi diye ama markası nuk olduğu için de çok ciddi çekincelerim de yok açıkçası...

chicco emzik emniyet zinciri

ip kısmı çok uzun olmadıgı için bogulma tehlikesi yok gibi geliyor..sadece peluş kısmı çok kaba duruyor..fiyatıda yabana atılacak cinsden degill yanii emzigin iki katı:)))

chicco physio soft kauçuk emzik

ıkıncıye bundan denerım

emzik bırakmak

emzik emmediklerinden bırakmak gibi derdimizde olmayandır.
ama beni emzik yerine kullandılar:)

skip hop emzik çantası

emzikleri muhafaza etmek için tercih edilebilecek bir ürün. antibakteriyel iç yapsı sayesinde koku yapmıyor ve 2 emzik muhafaza edebiliyor.

nuk emzik

mustafam bu emziğini çok sevdi. allahtan fiyatı da ucuz her yerde de bulunuyor. kaybolunca babası yenisi alıyor akşama getiriyor.

nuk emzik saklama kutusu

benim gibi dalgın ve unutkanlıktan muzdarip annelerin detaylardaki yardımcısıdır. üstelik dikkat çeken renkleriyle dağınık evin içinde hemen gözünüze çarpabilir.

1 2