çocuk dergileri

3taş dergi.. içinde harika öyküler ve ve evde yapılabilecek aktiviteler var. 3-6 yaş arası çocuklar için çok ideal. Tavsiye ederim.

bebek / çocuk vitaminleri

(bkz : easy fish oil)

çocuk odası

Ebeveyn yatak odasının salondan ayrı ve özel olması gibi çocuk odasının da çocuk yatak odası ve çocuk odası şeklinde ayrılMası gerektiğini düşünüyorum. Yatak odasında yatağı olmalı, çocuk odasında oyuncakları. 

çocuk filmleri

(bkz : mucize (film)) aile dayanışmasının gücünü , farklı olmanın ne kadar da önemsiz bir şey olduğunu anlatıyor. 

Replikleri sağa sola yazmak istediğim film.

mesela Auggie'nin okuldaki kalabalığa karıştığı ilk gün söylediği : "Şu anda bulunduğun yeri beğenmiyorsan kendini olmak istediğin yerde hayal et."

maker çocuk

sömestr tatili için çocuklarla evde yapılabilecek bazı projeler paylaşmışlar: https://www.makercocuk.com/somestr-tatili-etkinlikleri-ve-evde-bile-yapabileceginiz-25-proje/

çocuk şarkıları

Köpek uçmak istemiş, birgün kargaya gitmiş, karga ona anlatmış, bizimki de inanmış, tırmanmış koşa koşa balkonun kenarına, dikmiş kulaklarını havlamış bir kaç kere, hav hav hav, atmış kendini yere, köpek düşmüş vah vah vah, Karga da gülmüş hah hah hah..repertuarımıza bu yıl katılan şarkı, artık ailecek biliyoruz :)

l.c. waikiki çocuk

Son yıllarda daha çok model çıkarmaya başladı ve daha kaliteli hale geldi. Gönül rahatlığı ile küçük büyük herkes için alış veriş yapabildiğim yer. Değişim gerektiğinde ürünün üzerindeki fiyat etiketinin durması yeterli.  hediye kartın kullanım süresi 5 yıl. Daha ne olsun.

10 yaş üstü çocuk kitapları önerileri

"Mabel jones" serisi ve "scarlet ve Ivy" serisi

çocuk kitapları

Sevdalı bulut - nazım Hikmet 

Anneliğe Mola

mola  verebiliyor muyduk?!  :))  hocam, oyuncu değişikliği yapsak:/
1 2 7