oyuncak bebek

Doğumgünü sebebiyle kayınvalidem our generation marka olanından almış. Ne yalan söyleyeyim bizimki uyuduğunda bir tur oynuyorum ben bile :))) 

bebek / çocuk vitaminleri

(bkz : easy fish oil)

bebek yemek tarifleri

(bkz : bebek bisküvisi)

anne karnında bebek hareketleri

Gebelikte en özlediğim şey, içeride biri var ve kıpır kıpır kıpraşıyor. bir de heyecanlanma durumlarında gerilmeleri tekmelemeleri var ki allooo bi sakin diyordum :) 7 aylık hamile iken Tarkan konserine gidince en ala tekmeleri yemiştim.

unibaby bebek şampuanı

Yeni tanıştık unibaby bebek şampuanı ile. Şimdiye kadar hep farklı markaları denemiştik, fiyatı da makul gelince denemek istedik. Çocuklar memnunlar.

bebek bakım sorunlarına mucize çözümler

tracy hogg'un mucizevi kitabı.

Kitap açıklaması: Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hogg'un yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı.

Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.

Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor.

bebek şampuanı

(bkz : dalin)

çok bebek şeyler bez pastası

Çok gereksiz bulurdum ancak bir babyshower partisinde oyun olarak bez pasta yapınca çok eğlendim :)

bebek taşıma araçları

(bkz : hip seat)

aptamil bebek mamaları

Evet, anne sütünün olmadığı durumlarda mamalar kurtarıcı fakat bu marka mamaların içinde glikoz şurubu var. Oğluma hep mama takviyesi yapmak durumunda kaldık. En başından beri de Hipp kullandık. Fakat Milupa bu piyasayı öylesine ele geçirmiş durumda ki stoklamazsak artık Hipp'i bulamıyoruz. Hani Hipp'i de müthiş güvenle kullanıyorum diyemem, sonuçta endüstriyel ürün, ama mecburum. Oğlumun hastalığından dolayı hiçbir şey yiyip içmediği bir gün mamasız kalınca elim zorla gitse de Aptamil aldım; 1 yaşında ama 1 numara tercih ettim, hani diğerlerinde daha da zararlı maddeler varsa diye. Çocuk içmedi, anca o zaman içindekilere baktım ve glikoz şurubunu gördüm. 0-6 ay arası bebeklerin bırakın şekeri, glikoz şurubuna nasıl bir ihtiyacı olabilir? Açıklayabilecek varsa buyursun vallahi.
1 2 16