bebek bakım sorunlarına mucize çözümler

tracy hogg'un mucizevi kitabı.

Kitap açıklaması: Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hogg'un yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı.

Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.

Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor.

lr aloe vera acil bakım spreyi

yanık, sinek sokması durumlarında da çok faydalı. hem acıyı hem kaşınmayı anında dindiriyor. yazları yatak başında bulunduruyorum.

mothercare bebek bakım çantası

düz siyah sırt çantasıyla oğlumu epey idare ettim. Belki lazım olur diyerek kenarda duruyordu. Sıra ikinci bebeğimde.

bebek bakım kitabı

Bebek bakım kitaplarını tutumluanne.com'dan uygun fiyata alabilirsiniz :)
(http://https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/68/hamilelik-bebek-bakimi-ve-ebeveyn-kitaplari)

bebek bakım odası olan mekanlar

Bostancı Hello Baby'de çok güzel bir bebek bakım odası var, ışıklandırma ve fonda çalan rahatlatıcı müzikten dolayı insan çıkmak istemiyor. Benim kız emmeyi bitirdikten sonra büyülenmiş şekilde ışıkları seyretti. Bebek alışverişi için de tavsiye edeceğim bir mekan.

okiedog nature metro bebek bakım çantası

okiedog bebek cantası konusunda ciddi firmalardan birisi ürünleri genelde tercih ediliyor tavsiye ederim

bebek bakım çantası

Chicconun çantasını kullanıyorum,çok fonksiyonel

bebek yapim bakim onarim

yeni tanıştığım, özellikle alternatif tarifleri ve beslenme konusunda tecrübeleri ile ilgimi çeken blogger anne.

http://bebekyapimbakimonarim.blogspot.com/

skip hop duo anne bakım çantası

Çanta, bebeğinizin mamalarını, bezlerini, biberonunu, oyuncaklarını, sizin cep telefonunuzu, anahtarlıklarınızı, cüzdanınızı ve diğeri kişisel eşyalarınızı taşımaya ve tek elle kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

anne için bakım ürünleri

badem yağı, bepanthane, ve kalkanlarrrr...
1 2 3