ergo baby carrier

yolda yürürken bile emzirmeme olanak verdi :)) ilk başlarda yeni doğan minderi ile birlikte kullandık.. 20 kiloya kadar da kullanılabiliyor, yani çok uzun yıllar rahatça kullanılabilecek bir ürün.. benim gibi bulduğunu yıkayan biriyseniz müjde, makinede de yıkanabiliyor:)
Orijinal ürünler için
http://www.operaistanbul.com/collections/ergobaby

sunny baby

(bkz : sunny baby ultima travel bebek arabası)

(bkz : sunny baby ocean yürüteç)

earth mama angel baby

artık ulaşmak için amerika'lara gitmeye gerek olmayan marka.
şuradan türkiye distribütörüne ulaşıp satış noktalarını öğrenebiliyorsunuz:
http://www.orcansaglik.com.tr/sellers.asp

not: yine de gitmek istediğiniz eczaneye önceden telefon etmekte yarar var, mesela ben bugün bağdat caddesindeki bi eczaneye girdim "artık satmıyoruz" dediler. ama telefon ettiğim bir başkası var dedi, oraya gidicem şimdi.

baby me göğüs pedi

%100 doğal dolgu maddesinden üretilmiş. sahip olduğu kaydırmaz bantlarıyla kullanımı rahat, fiyatı piyasadaki muadillerine oranla çok uygun göğüs pedi.

hello baby

İstanbul'da da şube açmış bebek ve çocuk ürünleri mağazası. Bostancı civarında açılmış, arayıp da bulamayacağınız bişey yok gibi. Ben girdim çıkamadım. Tüm bebek alışverişinizi burada tamamlayabilirsiniz. Bebek odası mobilyasından, Eminönü'nde satılan her türlü süsleme malzemelerine kadar her şey mevcut. Yorulunca içinde bulunan kafeteryasında çay içip dinlenebilirsiniz.

uni baby yenidoğan ıslak mendil

dermatolog olan eşimden onay alabilen tek ıslak mendil.

baby me ıslak pamuk mendil

berbat bir ıslak mendildir. kesinlikle tavsiye etmiyorum. uni baby yenidoğan ıslak mendilden ucuz olduğu için bir paket alıp denedim. kokusunu aldığım andan itibaren kullanmaktan vazgeçtim. içine koydukları koruyucu kimyasal çok kötü kokmaktadır. acımsı bir tadı vardır.

munckhin baby food grinder bebek değirmeni

Pure icin çatal kullanmıştım sadece yutmayı öğrensin diye, ama zor olmuştu.. Bu nasil birsey cok merak ettim şimdi ...

what to expect baby

ne çok takip ederdik hamiş arkadaşlara:D

baby jem çamaşır yıkama torbası

şuan annem kirli torbası olarak kullanıyor. çünküüü çamaşırlar nedense bu torba ile attığımız vakit normale göre daha ıslak çıkıyor.Bir top yumağı haline gelmesinin etkisi olabilir mi bilemedim?
1 2 9