anne karnında bebek hareketleri

Gebelikte en özlediğim şey, içeride biri var ve kıpır kıpır kıpraşıyor. bir de heyecanlanma durumlarında gerilmeleri tekmelemeleri var ki allooo bi sakin diyordum :) 7 aylık hamile iken Tarkan konserine gidince en ala tekmeleri yemiştim.

anne itirafları

İki çocuğu aynı anda idare edebilme yetisine henüz sahip değilim. Biri ile ilgilenirken diğerinin anne anne anne diye seslenmesi kendini gözümün içine sokmaya çalışması, tam ona bakacakken diğerinin anne anne anne moduna girmesi sonucunda paralize oluyorum. Evdeki yardımcı birini aldığında gözlerimin içi gülmeye başlıyor. Yardımcımın kafasında bir hare görüyorum, sırtında kanatları beliriyor :)

baska anne

benim için sırf şu kılavuzu akıl etmesiyle bile "şahane anne"dir başka anne.

tutumlu anne

teknik destek konusunda müthiş yavaş ve maalesef oldukça beceriksiz site.
birçok ürün almak istedim, "sepete ekle" linkinden sonra hata verdiği için destek adreslerine yazdım. günlerce "biz kontrole ettik problem yok, sizin makinanızda bir sorun olabilir" şeklinde cevaplar aldım. o günlerin sonunda ise "heöö bizdeymiş sorun, hallettik bi daha bi bakın" diye bir mail geldi.
çoktan almam gerekenleri başka bir siteden almıştım. bir daha da buraya uğrayacağımı sanmam...

sevi bebe anne emzirme örtüsü

Kızım hareketlenip eliyle çekiştirmeye başlayana kadar en büyük kurtarıcımdı. Her yerde rahatça emzirmenize imkan sağlıyor.

anne

Sanırım kızımın ağzından duymayı en sevdiğim söz bu.

anne tavsiyeleri

"tabi anne, peki anne, olur anne, haklısın anne" sözleriyle geçiştirdiğim tavsiyelerdir.

çalışan anne

3 aydır araların katılmış olduğum anne tipi. Kapıyı çekip çıkmak gerçekten zor oluyormuş.

blogcu anne

hamileliğim boyunca ilgiyle takip ettiğim blog. Arasıra "anne olunca sadece anne mi olunuyor?" diye sormama sebep olsa da oğullarıyla mutlu bir ömür diliyorum Elif Hanım'a.

anne bebek dostu hastaneler

acıbadem bakırköy hastanesi. benim epiduralsiz normal doğum yaptığım, doğum sancıları süresince doğum ebesiyle beraber koridorlarında gezindiğim hastane. doğumhanenin odalarla aynı katt olması ve sancıları odanda çekmek önemliydi benim için. tek eksisi bebeğimi kontrolü var diye götürüp yarım saat getirmemeleri oldu ama neyseki yıkamamışlardı.
1 2 4