özgür anne

Ela kızın annesi, bizdeki furby bin ilk ailesi, bir süredir gurbetçi. Çocuk, ebeveynlik, teknoloji, yurtdışında yaşam konularında Danıştığım kişilerden biri :)  

anne tavsiyeleri

Anne olunca benzer tavsiyeleri vermeye başladım. Hiç de sevmem. İçeride bi yerlerde duruyorlardı da anne olunca pıtır pıtır ağzımdan dökülmeye başladılar sanki. 

Anneliğe Mola

mola  verebiliyor muyduk?!  :))  hocam, oyuncu değişikliği yapsak:/

anne karnında bebek hareketleri

Gebelikte en özlediğim şey, içeride biri var ve kıpır kıpır kıpraşıyor. bir de heyecanlanma durumlarında gerilmeleri tekmelemeleri var ki allooo bi sakin diyordum :) 7 aylık hamile iken Tarkan konserine gidince en ala tekmeleri yemiştim.

anne itirafları

İki çocuğu aynı anda idare edebilme yetisine henüz sahip değilim. Biri ile ilgilenirken diğerinin anne anne anne diye seslenmesi kendini gözümün içine sokmaya çalışması, tam ona bakacakken diğerinin anne anne anne moduna girmesi sonucunda paralize oluyorum. Evdeki yardımcı birini aldığında gözlerimin içi gülmeye başlıyor. Yardımcımın kafasında bir hare görüyorum, sırtında kanatları beliriyor :)

tutumlu anne

Ebeveynlerin az kullanılmış çocuk eşyalarını ikinci el olarak satabildikleri / alabildikleri platform. Link :https://tutumluanne.com

baska anne

benim için sırf şu kılavuzu akıl etmesiyle bile "şahane anne"dir başka anne.

sevi bebe anne emzirme örtüsü

Kızım hareketlenip eliyle çekiştirmeye başlayana kadar en büyük kurtarıcımdı. Her yerde rahatça emzirmenize imkan sağlıyor.

anne

Sanırım kızımın ağzından duymayı en sevdiğim söz bu.

çalışan anne

3 aydır araların katılmış olduğum anne tipi. Kapıyı çekip çıkmak gerçekten zor oluyormuş.
1 2 4