yolda yürürken bile emzirmeme olanak verdi :)) ilk başlarda yeni doğan minderi ile birlikte kullandık.. 20 kiloya kadar da kullanılabiliyor, yani çok uzun yıllar rahatça kullanılabilecek bir ürün.. benim gibi bulduğunu yıkayan biriyseniz müjde, makinede de yıkanabiliyor:)

Orijinal ürünler için

http://www.operaistanbul.com/collections/ergobaby

sanalbebek mağazısından aldığım harika ürün. Organik kumaşı ile en mükemmel taşıyıcı..

10 kiloluk oğlumla dik yokuşları tırmanabildiğim şahane bir icattır kendisi. ergo olmadan oğlumu taşımak bel ağrısı getirirken, ergo ile ellerim serbest kaldığından ve belime, sırtıma yük binmediğinden, yürürken kendisi ile oynama fırsatı buluyorum

sanırım ergo baby’yi yaklaşan bir düğünde kullanmak amacıyla alan ilk kişi benim.

evet yakında bir düğün var ve bu önemli günde kızımın can sıkıntısıyla bize hayatı zindan etmemesi için, babasının çok sevdiği kucağında oradan oraya rahatça taşınsın diye sipariş ettim ve geldi. gayet hoş ve kullanışlı görünüyor.

(bkz : ergo baby carrier)

kendime mei tai , eşime ergo baby….

10 numero bebek taşıyıcısıdır, şiddetle tavsiye edilir..

şu an almam mümkün değil iken sevgili emziren anneler’den bir arkadaşımın bana hediye ettiği ve çok severek kullandığım süper bebek taşıyıcısı. sırt ve bel eğrısı yapmaması, bebişin alt kısımlarına baskı yapmaması diğer kangurulara göre artıları. bir artısı daha var, çok az yer kaplıyor ve ne olur ne olmaz diyerek çantaya tıkılıp her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

bebek taşıyıcılarının mercedes’i bir urun. bel ve boyun fıtıgı olanların bile bebeği rahatlıkla taşıyabilmesine olanak sağlamasıyla eşsiz.

alma niyetinde olduğum henüz almadığım ürün.