Süt sağmak zorunda kalan annelerin büyük yardımcısı. 10 ay bebeğini hiç emziremeden sadece sağarak anne sütüyle besleyen bir anne olarak gözüm kapalı tavsiye ederim. İkili olması zamandan kazandırıyor. Acıtmıyor. Gürültü yapmıyor.

Kesinlikle tek geçerim.

Bas tacim, hep yanimda vucumdan bi parca oldu. Plastik aparatlara dikkat cabuk kiriliyor

“Süper” bir ürün. hava ve süt çekimi kanalları birbirinden farklı olduğu için calf geri kaçırsa da süt etkilenmiyor. Makinaya da süt kaçmıyor. Bu nedenle de fiyatını geröekten hak eden ve uzun döenm sizi yolda bırakmayacak bir alet. Piyon emzirme çözümleri türkiye distrübitorudur. Her türlü yedek parça, ekstra farklı çekim adaptörü gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirler.

hayat kurtarıcımız.):

memnun olan kullanıcılar ile karşılaştım

Bir arkadaşımdan ödünç aldım ve hayatımı kurtardı. mutlaka süt sağma makinası alınacaksa ameda olmalı. Ben dahil 5 kişi kullandığı halde hala ilk günkü gibi çekim gücü sağladığını göz ardı edemem

15 ay boyunca kahrımı çekti, çok memnumdum…

o olmasaydı çocuğum bu kadar anne sütü alamazdı.

(bkz: göğüs pompaları)

piyasadaki en en en iyi pompa. bunu kullanmayan gerçek süt sağmak ne demektir bilemez. medela vs bunun yanında sıfırdır.

yaklaşık 20 aydır emzirme yolculuğumdaki yol arkadaşım.

Süt sağmak zorunda kaldığınızda ekonomik olsun diye daha küçük ve daha ucuzlarını tercih ettiğinizde astarı yüzünden pahalıya geliyor çünkü diğerleri yetmediğinden bir üst model bir üst model derken buna gelene kadar bir hayli parayı da boşa saçmış oluyorsunuz.