tariş organik zeytinyağı

komili memnun kaldığımdır.
çabuk yandığı için kızartmalara kullanılmamalıdır.
zeytinyağının doğal olduktan sonra hepsi makbuldür.

gebliz

bizi içine hapsetmiş sistemin, daha dünyaya gelmeden önceden itibaren bebeğimi de kendi çarkı içine sokmaya çalıştığının resmidir. böylelikle daha doğmadan bebeğimi gözetim altında tutmayı hedeflemekte ve ömür boyu da nefesini ensesinde hissettirmeyi amaçlamaktadır. yemezler şekerim. hadi yaylan.

diyet yapmak

Bir pazartesi aktivitesi :)

Ketojenik, İsveç, Karatay, vejeteryan, Akdeniz, alkali, Hollywood, Dukan ve daha nice türleri vardır.

Şahsi tercihim, kibrit kutusu beyaz peynir, bol yeşillik (yağ yok) ve bir ince dilim ekmek içeren yurdum usulü diyetisyen diyetidir

balık çorbası

benzer bir tarifi mezgit, somon gibi az kılçıklı pek çok balıkla ve farklı sebzelerle deniyorum kızım için. bayılarak içiyor. bebeklerinize ne kadar küçükken balık vermeye başlarsanız yadırgamaması ve severek balık yemesi daha kolay olacaktır.
ben yaklaşık kızım 10 aylık olduğundan beri haftada en az bir defa balık içeren bir yiyecek sunuyorum kendisine.

sebzeli somon

sadece tuzlayıp fırın tepsisine diziyorum en fazla yarım saat içinde kokusuz bir şekilde hazır oluyor. O kadar lezzetli bir balık ki hiçbir ekstra işleme gerek yok. Bu arada isveç somonu değil de karadeniz somonu alırsanız "bu daphne çok lezzetli demişti nerede bunun lezzeti?" dersiniz benden söylemesi

svan mama sandalyesi minderi

(gbkz: svan mama sandelye seti) için kullanılabilen geniş renk seçeneklerine sahip ürün.

canbebe

Islak mendilini kendim için kullandığım marka. Gayet memnunum.

redhouse kidz

"Bu diziyi okumaya değer kılan, bir çocuğun yetişmesi esnasında ebeveynlerin ve/veya öğretmenlerin iletişimde zorlanabileecekleri ölüm, boşanma, iyi sır-kötü sır ayrımı ve açık mekanlarda kaybolma gibi çok hassas konuları, çocuk kitabı olarak ele alıyor ve bu hassas konularda yetişkinlerle çocuğun arasındaki diyaloğun kurulmasında aracı rolünü üstleniyor olmasıdır"

hamilelik kiloları

ilkinde 56 ile başladım, 72 ile doğuma girdim. Doğumdan sonra 58 lere düştüm. Ancak emzirmeyi bıraktığım anda hala hamileymiş gibi yemeye devam ettiğimden 64 ü gördüm.
İkincide 56 ile başladım, 68 ile doğuma girdim. Doğrımdan sonra 58 lere düştüm, emzirme dönemi alerjik olan bebem nedeni ile 48 leri gördüm, rüya gibiydi, emzirmeyi bıraktım 56 lara çıktım :) Sadece hamilelikte değil, aynı zamanda emzirme dönemlerinde de etkilenen genel olarak hamilelik kilosu olarak adlandırılan kilolardır.

kapbula

(bkz: kapbula organik ürünler)
1 2 260